Informacje o firmie

TANDEM S.C.

Sklep i Serwis Rowerowy TANDEM jest pierwszym i jedynym w Wielkopolsce dystrybutorem rowerów marki BULLS.
Bulls jest bardzo znaną niemiecką marką. Rowery BULLS cieszą się ogromną popularnością już od ponad 15 lat.
Firma stawia na niezawodność sprzętową i innowacyjność technologiczną. Nowoczesny design, najnowsze technologie, zastosowanie znanych, najwyższej jakości komponentów, ale przede wszystkim niezawodność - to cechy, które charakteryzują markę BULLS na rynku. Z ofertą firmy BULLS można zapoznać się w naszym internetowym sklepie rowerowym www.rowerybulls.pl lub w sklepie stacjonarnym w Poznaniu przy ulicy Kościelna 42.

W naszym serwisie rowerowym w Poznaniu diagnozujemy problemy, naprawiamy usterki i wymieniamy podzespoły rowerów, dbając o zadowolenie naszych klientów. Za każdym razem staramy się przedstawić naszym klientom rozwiązania optymalne pod względem użyteczności i kosztów. Wykonujemy serwis rowerów wszystkich typów. Oferujemy fachową obsługę, pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, doradztwo, czy rozmowę na tematy wszechrowerowe.

Kochamy rowery, wiemy o nich dużo, a chcemy wiedzieć wszystko. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Odwiedź nas w sklepie rowerowym w Poznaniu lub online.do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe