Nasze marki


BULLS

Jazda na rowerze to dynamicznie rozwijający się sposób spędzania czasu. Jasne jest również, że nie jest to tymczasowy trend, ale stabilna tendencja.
Nie może być jednak inaczej, ponieważ gdy człowiek dorosły powraca pewnego dnia do jazdy na rowerze, czy to jako do sportu czy jako środka transportu, najczęściej już od roweru nie odchodzi. Jazda na rowerze jest wielką frajdą, jest ona zdrowa oraz oferuje tak wiele zalet w porównaniu z innymi sportami (oraz pojazdami), że stała się w międzyczasie częścią życia ludzi aktywnych.
Na przestrzeni lat, rynek rowerowy podzielił się na wiele podobnych i mylących kategorii. Wysokiej jakości rowery można teraz znaleźć dla każdego typu rowerzysty i dla każdego możliwego do wymyślenia zastosowania. Równie intensywny jak rozwój rynku rowerowego był rozwój marek na rynku. Nie ma takiej możliwości, aby znać wszystkie marki, które są aktywne w tym ogromnym rynku.
No dobrze, ale jak odnaleźć swoją drogę na tym rynku, jeśli nawet osoby wtajemniczone nie mają szans na to, aby wszystko śledzić? Spójrzmy prawdzie w oczy - nie ma takiej możliwości, o ile nie spędzacie całego swojego wolnego czasu na stronach internetowych poświęconych rowerom.
Dlatego też, w tym czasie naznaczonym przez internet, wierzymy w handel poprzez fachowych dealerów rowerowych. ZEG to zdecydowanie największą sieć dealerów rowerowych w Europie. Umożliwia ona, nie tylko członkom naszego stowarzyszenia, w sposób kompetentny Państwu doradzać oraz oferować Państwu rowery, części i akcesoria w atrakcyjnych cenach. Również ZEG jako organizacja odnosi z tego korzyści - poprzez sieć ponad 1000 członków w Europie bezpośrednio dowiaduje się o życzeniach klientów i doświadczeniach praktycznych.
W szczególności doświadczenia płynące z praktyki czynią z BULLSa wyjątkową markę, ponieważ kontakt pomiędzy projektantami w siedzibie Kolonii a sprzedawcami nigdzie indziej nie jest tak bezpośredni jak to ma miejsce w przypadku BULLSa.
Poza tym profesjonalni zawodnicy naszego BULLS Racing Team odczuwają osobiście działanie udoskonaleń i komponentów naszych dostawców w trakcie najtrudniejszych tras i dają nam odpowiedź na pytanie - co funkcjonuje a co nie.
Dzięki profesjonalnym poradom sprzedawców ZEG oraz rowerom naszej własnej marki BULLS z pewnością dokonacie Państwo prawidłowego wyboru.

 PEGASUS

Mamy przyjemność przedstawić Państwu markę Pegasus. Jakość marki za rozsądną cenę, to nasza zasada od ponad 30 lat. Bazujemy na doświadczeniu i wiedzy naszych dealerów i ekspertów. Równie ważny jest dialog z naszymi klientami, którzy sprawią, że rozwój naszych rowerów w oparciu o ich potrzeby nigdy nie ustaje.
30 lat PEGASUS - tradycja spotyka innowację
Przez trzy dekady PEGASUS oferuje jakość marki za rozsądną cenę. Nigdy nie tracić z oczu życzenia klientów, to nasza recepta na sukces. PEGASUS oznacza tradycję i innowację. Wszystkie nasze prace rozwojowe, oparcte o stabilność, komfort i elegancję, dążą do jedneo celu: Powinieneś czuć się komfortowo w siodle roweru PEGASUS - na zawsze.
PEGASUS – rower rodzinny
Tym co wywiera presję na rozwój programu Pegasus są wymagania współczesnej rodziny. Słuchamy i rozumiemy potrzeby rodziców, młodzieży i dzieci. Rezultatem są rowery, które łączą zabawę, wzornictwo i innowacyjność z bezpieczeństwem i niezawodnością. Można na nas polegać: Zwracamy uwagę na twój portfel i gwarantujemy optymalny stosunek ceny do wydajności. Jazda rowerem bez zmartwień, w każdym wieku - na rowerach z rodziny Pegasus.

 APURA

Funkcja spotyka styl.
Zorientowana na zasady, Apura tworzy odzież rowerową która jest dokładnie taka jak powinna: funkcjonalna. Mimo tego nasi projektanci nie zapomnieli o stylu i łączą z wielką dbałością o szczegóły funkcję i modny wygląd. Perfekcyjnie przygotowany na co dzień i w wolnym czasie – rowerzysta z Apura.
Sportowy strój dla bezproblemowej jazdy
Niezależnie od tego, sportowo czy swobodnie, Apura oferuje dla każdego, niezależnie od wieku, optymalny wybór odzieży rowerowej na każdą pogodę. Symbioza funkcji, komfortu i stylu sprawia, że koszulki, kurtki, spodnie, buty, bielizna i wiele użytecznych akcesoriów dla bezproblemowej jazdy firmy Apura, ma wbudowany czynnik poczucia zadowolenia.
Ubrania rowerowe od rowerzystów dla rowerzystów.
Jako namiętni rowerzyści, nasi projektanci wybierają tylko najwyższe standardy jakości. Od wyboru materiałów poprzez wykrój i wykończenie, wszystkie cechują się wybitną funkcjonalnością i wyjątkowym komfortem. Jest to wynikiem wielu lat doświadczeń i konsekwentnej pracy testowej naszewgo zespołu.


MAD MONKEY

W sporcie najważniejszy jest wygląd ;)
MadMonkey to odzież sportowa dla ludzi ceniących sobie wysoką jakość oraz unikatowe wzornictwo. Wszystkie nasze wzory projektujemy i produkujemy w Polsce zwracając uwagę na szczegóły, które powodują, że nasze produkty są wyjątkowe.
Nie uznajemy kompromisów. W odzieży MadMonkey będziesz nie tylko wyglądał wyjątkowo, ale również czół się wyjątkowo.
W naszej ofercie znajdziecie koszulki rowerowe, biegowe a także stroje do gier zespołowych.
Realizujemy również zamówienia indywidualne wg potrzeb klientów.
Nasze hasło brzmi: "W sporcie najważniejszy jest wygląd" ale należy je traktować z przymrużeniem oka, bo taką samą wagę jak do projektów graficznych przywiązujemy również do doboru tkanin i jakości wykonania.
W odzieży MadMonkey nie pozostaniesz niezauważony podczas startu. Nie ważne czy planujesz bić "życiówki", czy może zależy Ci tylko na ukończeniu.
Realizujemy projekty seryjne, ale również indywidualne zamówienia dla drużyn sportowych, zespołów amatorskich i profesjonalnych.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe