Promocje
 BULLS Copperhead 29 LT  2017
BULLS Copperhead 29 LT 2017
4 400,00 zł 3 890,00 zł
szt.
Producenci
Czy i kiedy można jeździć rowerem po chodniku?

Zgodnie z obowiązującą literą prawa, kierujący pojazdami (czyli rowerami także) nie mogą jeździć po chodniku. Jednakże od tej zasady istnieją wyjątki, które warto znać, by móc uzasadnić swoją obecność w danym miejscu.

czytaj całość »
Rodzaje opon rowerowych

Chcesz jeździć na tych samych oponach w terenie oraz po asfalcie, czując jednakową satysfakcję? Rozwiązanie to jest bliższe sferze marzeń, niż rzeczywistości.

czytaj całość »
Wybór kasku rowerowego dla dziecka

Zaszczepiając w dziecku zamiłowanie do aktywnego tryby życia, warto pamiętać także o zasadach bezpieczeństwa, jakie obowiązują podczas uprawiania sportów. Jeżeli chcesz, aby maluch bezpiecznie i w odpowiedzialny sposób towarzyszył Ci podczas rowerowych wycieczek, to koniecznie zaopatrz go w kask.

czytaj całość »
Zakładanie owijki na rower szosowy

Zmiana owijki na rowerze szosowym jest zadaniem stosunkowo łatwym i nie wymagającym posiadania specjalistycznych narzędzi. Modyfikacja ta może natomiast przynieść znaczącą poprawę wyglądu oraz funkcjonalności kierownicy.

czytaj całość »
Domowy warsztat rowerowy

W jeździe na rowerze doceniasz głównie niezależność, jaką ma on do zaoferowania? Nie chcesz uzależniać się także od zewnętrznych warsztatów i większość prac remontowo – serwisowych chciałbyś wykonywać samodzielnie?

czytaj całość »
Diagnostyka, naprawa i serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu

Zastanawiasz się nad zakupem roweru elektrycznego? W ofercie Tandem Poznań znajdziesz szeroką ofertę tego typu pojazdów. Obawiasz się o dostępność usług serwisowych? Zupełnie niepotrzebnie. Najlepszą diagnostykę rowerów elektrycznych w Poznaniu wykonasz właśnie u nas.

czytaj całość »
Serwis napędów Shimano Steps, Bosch, Brose, Santour

Tandem Poznań to nie tylko bogato zaopatrzony sklep rowerowy, ale także solidna baza usługowa dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Oddając swój rower do naszego serwisu, możesz mieć pewność, iż trafia on w ręce zaangażowanych profesjonalistów.

czytaj całość »
Odzież sportowa na rower

Odpowiednio dobrana odzież sportowa, może znacznie podnieść komfort jazdy na rowerze, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Wiadomym jest, iż zbyt wysoka bądź zbyt niska temperatura, wywołuje dyskomfort fizyczny. Aby maksymalnie go obniżyć, warto zainwestować w odpowiednie koszulki i spodnie rowerowe.

czytaj całość »
Rowery miejskie

Rowery miejskie, jak sama ich nazwa wskazuje, są dedykowane głównie dla tych osób, które poruszają się w warunkach nie terenowych, chociaż niektóre z nich, mogą z powodzeniem być wykorzystywane w trekkingu.

czytaj całość »
Rowery szosowe

Czym charakteryzują się rowery szosowe? Przede wszystkim niską wagą oraz specyficznym kształtem, wymuszającym aerodynamiczną postawę kierującego.

czytaj całość »
Rowery crossowe

Dla jakiego typu użytkowników, rower crossowy będzie najlepszym wyborem? Jeżeli wahasz się pomiędzy wyborem roweru trekkingowego a crossowego to zauważ, iż u większości producentów, różnią się one jedynie dostępnością konkretnych akcesoriów w zestawie.

czytaj całość »
Rowery górskie

Jaki typ użytkownika odnajdzie się najlepiej na rowerze górskim? Pojazd ten jest dedykowany głównie osobom, planującym jazdę po nierównym terenie.

czytaj całość »
Rowery trekkingowe

Zastanawiasz się nad wyborem właściwego roweru, który będzie dopasowany do Twojego stylu aktywności?

 

czytaj całość »
Ustawienie licznika rowerowego

Prawidłowe ustawienie licznika rowerowego pozwoli szczegółowo mierzyć pokonany dystans, określać prędkość jazdy oraz jej czas. Liczniki działają na zasadzie sygnału, przekazywanego z magnesu (zamontowanego na szprychę) oraz czujnika odczytującego sygnał (najczęściej znajdującego się na widelcu).

czytaj całość »
Wybór kasku rowerowego

Konieczność posiadania kasku rowerowego jest bezsprzeczna. To podstawowe zabezpieczenie, które powinno być odpowiednio dobrane, by spełniło swoją funkcję. Na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas jego zakupu?

 

czytaj całość »
Regulacja tylnej przerzutki

Serwisuj swój rower regularnie a unikniesz przykrych niespodzianek podczas jego użytkowania. Część prac warto zlecić specjalistom ale wiele z nich jesteś w stanie wykonać sam. Przykładem takiego zadania jest regulacja tylnej przerzutki.

czytaj całość »
Ubezpieczenie roweru przed kradzieżą

Firmy ubezpieczeniowe oferują specjalne produkty, dedykowane rowerzystom. Oprócz nazwy, różnią się one gównie zakresem odpowiedzialności. Wybierając najlepszą z nich, warto przejrzeć dokładnie Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz tabelę wykluczeń, która w tym przypadku może okazać się wyjątkowo istotna.

czytaj całość »
Rower miejski – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Jazda rowerem staje się coraz bardziej popularna wśród mieszkańców dużych miast. Dla osób, które zastanawiają się nad decyzją o kupnie jednośladu do poruszania się po mieście przedstawiamy kilka porad dotyczących tego, na co zwrócić uwagę podczas jego wyboru.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe